Potpisan ugovor o donaciji informatičke opreme

U cilju pomoći našoj školi i obezbjeđivanju sredstava za izvođenje nastave i vježbi iz informatike, danas je u prostorima naše škole potpisan ugovor o donaciji informatičke opreme od strane Partner MKF koji je donirao server uređaje kao i srednjim školama širom BiH, koje zbog nedostatka informatičke opreme nisu u mogućnosti obezbjediti potpunu nastavu iz informatičkih predmeta.Partner je i ranije donirao našoj školi laptope socijalno ugroženim učenicima koji će im poslužiti za praćenje online nastave. Ovo je samo nastavak u nizu akcija, kojom se Partner uključio u prevazilaženje ove teške situacije izazvane pandemijom virusa korone i želi pružiti podršku školama i djeci, kako bi im nastavu učinio lakšom. Još jednom se zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i zahvaljujemo na uručenoj donaciji.