Uspješno realizovan projekat tribine na školskom igralištu

Zahvaljujući programu Omladinska banka u Bosanskom Petrovcu realiziran je projekat tribine. Članice neformalne grupe bile su bivše učenice JU MSŠ “Bosanski Petrovac”: Irma Redžić, Azra Družić i Nikolina Stupar. Veliku pomoć u realizaciji ovog projekta pružio je naš bivši učenik i aktivista Adnan Družić. Realizacijom ovog projekta postavljene su stolice na tribine, kod sportskih terena. Vrijednost projekta 1.360,00 KM. Zahvaljujući ovom projektu očekujemo da će se u budućnosti povećati broj gledalaca na tribinama, na raznim sportskim događajima.Ovim projektom Bosanski Petrovac je dobio uređen kompletno opremljen sportski teren koji će služiti učenicima škole, sportistima našeg grada i drugim stanovnicima naše lokalne zajednice. JU MSŠ “Bosanski Petrovac” se zahvaljuje našim bivšim učenicima i aktivistima koji su doprinijeli realizaciji ovog projekta i nadamo se i daljoj uspješnoj saradnji. Ovo je dokaz da naša škola pored znanja koje daje učenicima, razvija sve ostale sposobnosti i vještine koje doprinose kvalitetnijem životu svih nas.