Veliki uspjeh učenika na Festivalu rada

XI Festival rada učenika tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine održan je u JU Mješovita srednja škola “Hasan Musić” u Bužimu 27. aprila 2019. godine. U konkurenciji oko 60 srednjih škola sa područja Bosne i Hercegovine na navedenom festivalu učestvovali su i učenici naše škole tako da je bio po jedan učenik za prijavljena zanimanja i to:
1. Bravar – učenik Bajrektarević Sadmir (mentor Remzija Kvakić),
2. Ekonomski tehničar– učenik Kecman Danilo (mentor Sabina Gutlić),
3. Frizer – učenik Okanović Samra (mentor Esmeralda Babačić)

Naši učenici su na ovom festivalu postigli odlične rezultate jer je prvo mjesto osvojio naš ekonomski tehničar Kecman Danilo, bravari Redžić Mirza i Ibrašimović Smail 1. mjesto na izložbi radova, Bajraktarević Sadmir osvojio je 3. mjesto u konkurenciji bravar, Samra Okanović osvojila je 4. mjesto u konkurenciji frizer.
Ovo priznanje još jednom dokazuje kontinuitet kvaliteta rada u našoj školi. Čestitamo našim učenicima i mentorima na ostvarenim rezultatima.