Kecman Danilo osvojio 1. mjesto na XI Festivalu rada učenika tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine

XI Festival rada učenika tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine održan je u JU Mješovita srednja škola “Hasan Musić” u Bužimu 27. aprila 2019. godine. U konkurenciji oko 60 srednjih škola sa područja Bosne i Hercegovine na navedenom festivalu učestvovali su i učenici naše škole tako da je bio po jedan učenik za prijavljena zanimanja i to:
1. Bravar – učenik Bajrektarević Sadmir (mentor Remzija Kvakić),
2. Ekonomski tehničar– učenik Kecman Danilo (mentor Sabina Gutlić),
3. Frizer – učenik Okanović Samra (mentor Esmeralda Babačić)

Naši učenici su na ovom festivalu postigli odlične rezultate jer je prvo mjesto osvojio naš ekonomski tehničar Kecman Danilo.
Ovo priznanje još jednom dokazuje kontinuitet kvaliteta rada u našoj školi. Čestitamo našim učenicima i mentorima na ostvarenim rezultatima.