Podjela diploma maturantima JU MSŠ “Bosanski Petrovac”

JU Mješovita srednja škola “Bosanski Petrovac” ispratila je još jednu uspješnu generaciju maturanata. Malo je neobično bez posljednjeg zvona, bez svečanog defilea….Ali, posebne generacije moraju imati i neobičan ispraćaj. Danas, 26.06.2020. godine u 14:00 h upriličena svečanost na otvorenom povodom podjele diploma maturantima JU Mješovita srednja škola “Bosanski Petrovac”. Maturantima su se obratili direktor škole Nedret Delić, razrednici Sadmir Ramić i Gordana Balić.Svečanosti su prisustvovali i roditelji maturanata, te zaposlenici naše škole. Za učenika generacije ove godine izabrana je Dukić Anđela, učenica IV razreda gimnazije. Nećemo pamtiti matursko veče, ali mnogo je bitnije da pamtimo vaša nasmijana, bezbrižna lica, vaše i naše zajedničke momente koje nam nijedan COVID-19 ne može oduzeti. Bili ste posebni po svemu, zadovoljstvo je bilo raditi s vama i zato vam čestitamo na uspješnom završetku nastavne godine. Vjerujte u sebe i svoje sposobnosti, nemojte nikada odustajati u ostvarenju svojih želja.

JU Mješovita srednja škola “Bosanski Petrovac” pozdravlja naše maturante kojima želi mnogo zdravlja, sreće i uspjeha u životu. U našoj školi ste ostavili neizbrisiv trag koji ćemo pamtiti, a vi nemojte zaboraviti nas. Čuvajte topline srca svog i prenesite je tamo gdje odlazite.